بطری پلاستیکی و بطری دارویی


بطری 120 سی سی کتابی دانه 28

بطری پلاستیکی پت یکی از نمونه محصولاتی است که در سایز های متنوع تولید می شود تا بتواند بسیاری از خریدار ها را در بازار های داخلی و یا حتی بعضا بازار های صادراتی تامین کند. نمونه های تولید شده از این محصولات از نظر مدل و سایز و اندازه طیف گسترده ای دارند. برخی از مدل های این محصولات می تواند طبق اندازه های مورد نیاز خریدار ها تولید شود. تولید این محصولات می توانند در مدل های مختلفی باشد. برای مثال برخی به شکل کتابی هستند و برخی هم به شکل استوانه ای که می توانند برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از اصلی ترین مرکز های مصرف کننده در زمینه بطری های پلاستیکی شرکت های تولید کننده بطری دارویی هستند.

بطری 130 سی سی دهانه 24

بطری دارویی شرکت پارس پت

بسیاری از مرکز هایی که خرید این بطری ها را انجام می دهند خود شرکت های تولید کننده هستند که سعی می کنند محصولات تولیدی خود را در این بطری ها بسته بندی کنند و به بازار های خرید و فروش عرضه کنند. برخی از این شرکت ها مرکز های تولید کننده دارو هستند که معمولا مدل های شفاف و قهوه ای این بطری ها را در سایز ها و ابعاد کوچک تر تولید می کنند. برخی نیز تولید کننده های مواد اشتعال پذیر هستند مانند تولید کننده های ژل آتش زا که این بطری ها را مصرف می کنند. پارس پت یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکننده های انواع بطری های پلاستیکی پت است.

بطری های پلاستیکی دارویی یکی از اصلی ترین محصولاتی است که در این شرکت به خریدار ها عرضه می شود و هر یک می توانند دارای طرح و قیمت مختلفی باشند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید این بطری ها داشته باشند این است که مقاومت مناسبی در مقابل مایع ریخته شده در آن داشته باشند. تولید و پخش این محصولات در این شرکت می تواند نیاز بسیاری از تولید کننده های مواد مختلف را در کشور بر طرف سازد.

بطری 60 سی سی قرص دهانه 38

نحوه تولید بطری پت دارویی

نحوه تولیدی بطری پت، بطری ها را با حجم ها و اندازه های متفاوت، توسط طراحان خلاق و ماهر با استفاده از نرم افزارهای موجود در این زمینه تولید می شوند، که در انواع مختلفی مانند: ساخت نمونه سه بعدی که از مواد مختلفی در ساختار آن استفاده و جهت مشاهده نمونه بطری می باشد.

که در این مرحله با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن با کیفیت عالی تولید و سپس بعد از این مرحله به ساخت و تولید انواع قالب بطری پت می پردازند که در این مرحله مطابق با سلیقه و سفارش مشتری و تایید طرح بخش قالب سازی بطری با استفاده از دستگاه های مخصوص تولید می شوند و در مرحله بعدی، که مرحله تولید است قالب های آماده شده بر روی دستگاه تولید بطری نصب شده و بطری با کیفیت عالی و مرغوب و همچنین نظارت دقیق مسئولین بخش تولید و ناظر کیفی زیر نظر سازمان غذا و دارو و وزارت صنعت به طور استاندارد کامل و بهداشتی تهیه و در خدمت مشتریان قرار می گیرند.

Leave a Reply