تولید بطری سم


بطری 900 سی سی تینر دهانه 28

بطری سم از ظروف نگهدارنده نمونه پلاستیکی بسیار پر کاربرد است. معمولا از جنس پلی پروپیلن ساخته می شود و مقاومت بالایی در مقابل مواد خورنده از خود نشان می دهد. به دلیل مقاومت بالا از این ظروف برای نگهداری سموم مختلف در صنعت کشاورزی استفاده می شود و به همین دلیل این ظروف به بطری سم معروف شده اند.

این ظروف در صنایع مختلف دیگر نیز مانند شیمیایی ، دارویی ، بهداشتی ، غذایی ، بسته بندی ، رنگ ، چسب ، رزین نیز استفاده می شود. در آزمایشگاه های تحقیقاتی نیز برای حمل و نگهداری مواد آزمایشگاهی آزمایشگاهی مخصوصا محلول ها استفاده زیادی از این ظروف می شود. ظروف سم در ابعاد مختلف ساخته می شود مانند ۲۵۰ سی سی، ۵۰۰ سی سی، ۱ لیتر و بالاتر.

پارس پت، تولیدکننده بطری سم

شرکت پارس پت با هدف توسعه بازار بسته بندی و نیاز بازار صنعت سموم کشاورزی اقدام به واردات ماشین آلات تولید ظروف یک لیتری و نیم لیتری سم چهار لایه از کشور آلمان نموده است. ظرف سم چهار لایه تولیدی این شرکت، ظرفی است که می تواند تست های استاندارد UN Mark (استاندارد مخصوص حمل ونقل محصولات پر خطر) را گذرانده و پاس نماید.

ظروف سم با درب پیچی پلمپ دار و قابلیت سیل و آب بند بودن، معمولا جهت بسته بندی و حمل و نقل انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی و همینطور انواع کود مایع و سموم شیمیایی و کشاورزی، رنگ و … استفاده می شوند. به جهت استفاده زیاد آن برای جابجایی و نگهداری سموم کشاورزی، به این ظروف، بطری سم گفته می شود.

این ظروف معمولا در اندازه های مختلف ۲۵۰ سی سی، ۵۰۰ سی سی و ۱ لیتر ساخته می شوند. جنس این ظروف معمولا از پلی اتیلن می باشد و از این جهت برای جابجایی موادی مانند انواع اسید مناسب می باشند. این ظروف آزمایشگاه شیمی معمولا جز ظرف نگهداری نمونه دسته بندی می شوند.

مزایای فنی ظرف سم تولیدی عبارتند از

  • استفاده از چهار لایه در تولید بطری سم که باعث اطمینان در تولید و نگهداری مناسب انواع سموم و محصولات شیمیایی صنعت کشاورزی خواهد بود
  • مقاوم در برابر جمع شدگی بطری
  • مقاوم به حلال های پایه نفتی و الکلی
  • استفاده از درب استاندارد و قابل اطمینان (باز جا ماندن temper evident بر روی بطری پس از باز شدن درب)
  • استفاده از بهترین seal دو تیکه القائی Induction heating seal که احتمال ریزش پس از باز شدن درب را به صفر می رساند
  • وزن بطری سم حدود ۹۰ گرم و دهانه بطری معادل ۴۲ میلی متر است

بطری ۱ لیتری سم

بطری ۱ لیتری سم دهانه ۶۵ تولیدی شرکت پارس پت دارای ۲ تا ۴ لایه به همراه درب مخصوص خود سم است. این بطری ها آب‌بند می‌باشند و با بخارات ناشی از سم نمی‌شکنند.

بطری‌های پلاستیکی این شرکت دارای تأئیده کنترل کیفیت هستند. با بالاترین تنوع در ایران در انواع سایزهای مختلف این امکان را به شما می‌دهد تا مناسب‌ترین بطری از نظر گنجایش و زیبایی ظاهر را انتخاب کنید. استفاده از مواد اولیه بی کیفیت برای تولید بطری سم باعث می‌شود با کوچک‌ترین ضربه شکافی در بدنه‌ی بطری ایجاد شود. بخارات ناشی از سم جان مصرف کننده را به خطر می‌اندازد.

از این بطری برای مصارف گوناگون مانند: سموم و کود شیمیایی و همچنین روغن‌های صنعتی هم می‌توان استفاده کرد.

ویژگی های ساخت بطری ۱ لیتری سم دهانه ۶۵

شرکت پارس پت برای ساخت بطری‌های تولیدی خود از فرمول اختصاصی خود بهره می‌گیرد و همین امر موجب شده که بطری‌های ساخت این شرکت از مقاومت بالایی در برابر مواد داخل آن برخوردار باشند هم چنین استاندارهای مربوط به تولید و ساخت مواد استفاده شده در بطری‌های مواد سمی در بالاترین حد رعایت گردیده است.

زیرا در صورت استاندارد نبودن بطری، سم به مواد شیمیایی واکنش نشان می‌دهد. ماده ۰.۰۳۵ اصلی‌ترین ماده در ساخت بطری سم نوعی پلاستیک با انعطاف پذیری و مقاومت بالا است.

مزایای بطری سم یک لیتری دهانه ۶۵

  • تنوع رنگ
  • در صورت درخواست مشتری فوم و یا فوم سیل گذاری انجام می شود
  • دارای درب آبند با قطر دهانه استاندارد ۴۵ میلیمتر می باشد
  • ارسال نمونه قبل از سفارش به تمام نقاط ایران

 

Leave a Reply