معرفی پریفرم و مراحل تولید آن


انواع بطری پت

مواد PET در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد، مواد PET به قطعه های لوله ای شکل توخالی که به شبیه بطری پت هستند، تبدیل میشوند.

این قطعات حاصل از فرایند تزریق، در دستگاه های بادکن شکل داده میشوند و با توجه به قالب بطری و وزن پریفرم در تولید انواع مختلف بطری به کار میرود.

به زبان ساده، مواد پت برای تبدیل مستقیم به بطری توانایی تحمل مقدار زیادی از دما را ندارند، به همین دلیل در مرحله ی اول پت را به قطعاتی مانند لوله به صورت تزریقی شکل میدهند و در مرحله ی جدای دیگر در قالبی جدا به صورت دلخواه فرم میدهند، و تبدیل به بطری های قابل مصرف میشوند.

انواع بطری پت

نحوه سفارش پریفرم

پریفرم های بطری انواع مختلفی دارند بطری پت پرسی، بطری پت هات واش، بطری پت پریفرمو، بطری پت آسیابی را میتوان نام برد. همه ی اینها جزو بطری پت هایی هستند که در طی مراحلی بازیافت میشوند. که بازیافت این محصولات باعث صرفه جویی زیادی شده و برای خیلی از حوزه ها با ارزش میباشد.

برای سفارش پریفرم پت و بطری راه های مختلفی وجود دارد، ولی متاسفانه امروزه فروشنده های زیادی در بازارهای مختلفی وجود دارند که با خرید و فروش پریفرم پت و بطری را با کیفیت پایین به دست مشتریان میرسانند.

پریفرم پت و بطری های درجه یک از نظر کیفی طوری هستند که پس از بازیافت هم باز هم محصولات درجه یکی را تولید میکنند.

در فروشگاه اینترنتی پارس پت فروش انواع پریفرم بطری و پت درجه یک و مرغوب صورت میگیرد، برای همین اگر شما خریدار بطری پت هستید حتما در انتخاب فروشنده دقت کنید.

فروشگاه اینترنتی پارس پت، طی مراحلی که گفتیم، پریفرم بطری و پت های باکیفیت و شفاف و مرغوبی را تولید میکنند تا بهترین محصولات پریفرم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

مهمترین محصول در بسته بندی مایعات چیست

وجود پریفرم برای تولید بطری و بطری پت برای بسته بندی مایعات و نوشیدنی های مختلف و همینطور برخی مواد شوینده و شیمیایی بسیار ضروری میباشد.

پریفرم ها طی مراحلی درون قالب هایی به شکل بطری هایی در حجم های مختلف ۱ لیتری و ۱/۵ لیتری و ۴ لیتری و غیره که بستگی به سفارش دهنده دارد ریخته و بطری های پت را تولید میکنند.

تعریف بطری پت

بطری پت pet یا همان پلی اتیلن ترفتالات یکی از پلیمرها یعنی گرما و پلاستیک میباشد. بطری های پت بیشتر برای آب های معدنی و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز استفاده میشود.

تولید بطری ۴ لیتری پلی اتیلن

شرکت پارس پت با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری پلی اتیلن برای شما مشتریان عزیز و صاحبان شرکت مواد تولید کننده ای که میخواهید در بطری ۴ لیتری پلی اتیلن بسته بندی کنید، به دنبال رضایت شما میباشد.

در صورت خرید اینترنتی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی پارس پت میتوانید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت به شما تحویل داده شوند.

تولید گالن ۴ لیتری

گالن ۴ لیتری پلاستیکی از جمله ظرف هایی میباشد که در صنعت بسته بندی از آن استفاده میشود.

گالن ۴ لیتری در رنگ ها و شکل های متفاوتی در شرکت پارس پت تولید میشود و به کارخانه های مختلف برای بسته بندی مواد شوینده مثل مایع ظرفشویی،مایع سفیدکننده و مایع دستشویی و یا مایعات خوراکی مثل آبغوره و شربت و سرکه و مواد شیمیایی دیگر ارائه میشود.

گالن های ۴ لیتری در شکل های گرد و دسته بغل و کتابی و هلالی دکمه دار و مکعبی در شرکت پارس پت تولید و عرضه میشود.

کارخانه های مختلف براساس نیاز و سلیقه خود گالن های ۴ لیتری را در شکل و رنگ دلخواه سفارش و خریداری میکنند و از آنها برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

درب ظرف های ۴ لیتری پلاستیکی پیچی میباشد و بعد از ریختن مواد در آن پلمپ و محکم میشوند تا محتویات داخل آن به بیرون نریزد.

گالن ۴ لیتری پلی اتیلن و گالن ۴ لیتری پت از دیگر تولیدات شرکت پارس پت میباشد که برای سفارش شما صاحب شرکت و کارخانه برای بسته بندی کردن مواد تولیدی خود، در هر کجای کشور که باشید میتوانید از طریق همین سایت سفارش دهید و در کمترین زمان و مناسبترین قیمت به دست شما خواهند رسید.

این گالن های ۴ لیتری دارای درب پیچی بوده بعد از ریختن محصول یا مایعات مختلف در آنها پرس میشوند تا از ریختن مواد به بیرون جلوگیری کنند.

شرکت پارس پت تولیدکننده پریفرم جار

پریفرم جار و درب جار در وزن ها و دهانه های مختلف در شرکت پارس پت تولید میشوند که یکی از انواع بسته بندی و قابل مصرف در صنایع گوناگون هستند.

که در طی این چند سال جایگزین مناسبی برای شیشه، ظروف پلی اتیلن، نایلون، پاکت و سایر موارد شبیه به آن میباشد.

انواع پریفرم جار کدامند

  • پریفرم های دهانه گشاد
  • پریفرم های دهانه تنگ

این پریفرم ها با توجه به کاربردشان در این دو شکل تولید می شوند. به عنوان مثال به طور معمولی از پریفرم های دهانه گشاد برای نگهداری روغن های خوراکی استفاده میشوند.

و پریفرم های با دهانه تنگ برای نگهداری آب معدنی و دوغ استفاده می کنند.

در شرکت پارس پت استفاده از ترکیبات اضافی و گرانول در فرآیند شکل گیری پریفرم با حفظ حداکثر یکنواختی با یک پلیمر صورت می گیرد.

این کار باعث می شود تا علاوه بر حفظ ویژگی های ظاهری آن و توزیع یکنواخت مواد اضافه شده در همه ی مواد، باعث کیفیت خوب و ماندگار محصول تولید شده هم میشود.

نحوه سفارش پریفرم جار

برای خرید پریفرم جار با قیمت مناسب می توانید از طریق سایت پارس پت و شماره تلفن اقدام کنید.

به طور کلی در این سایت انواع مختلفی از پریفرم های دهانه گشاد و دهانه تگ عرضه می شود که با توجه به مرغوبیت و اندزه های آنها قیمت متفاوتی دارند.

باید بدانید که قیمت پریفرم جار به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده و طرح و اندازه های آن اشاره کرد.

Leave a Reply