شرکت پارس پت تولید کننده مرغوب ترین بطری های ۴ لیتری


پریفرم پت

بطری پت ۴ لیتری در شکل های مختلف مختلف گرد و چهارگوش برای بسته بندی های مختلف از جمله دوغ و نوشابه و انواع روغن ها با مرغوب ترین کیفیت در شرکت پارس پت تولید و از طریق فروشگاه اینترنتی پارس پت به صورت عمده خرید و فروش میشوند.

شرکت پارس پت انواع بطری ها در حجم های مختلف در بالاترین کیفیت را تولید میکند و به صاحبان کسب و کار برای بسته بندی انواع نوشیدنی و موادغذایی و مصارف شیمیایی، ارائه میدهد.

تولید بطری ۴ لیتری دوغ

بطری های پلاستیکی پت برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها اللخصوص برای دوغ استفاده میشود. بطری های پت دوغ انواع مختلفی دارند از جمله بطری پلاستیکی طرح فراز ۱ لیتری و بطری پلاستیکی دوغ طرح فراز ۴ لیتری و بطری پت اناناسی۴ لیتری و بطری پت ۴ لیتری دوغ میباشند.

بطری های پت دوغ اگر دارای کیفیت مرغوبی نباشند، دوغ را فاسد و بدمزه میکنند. شرکت پارس پت با تولید بطری های ۴ لیتری دوغ باکیفیت به دنبال رضایت شما مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کار میباشد.

تولید بطری ۴ لیتری شیر

به صورت اینترنتی میتوانید به راحتی از فروشگاه اینترنتی پارس پت بطری ۴ لیتری شیر را خرید کنید.

مزایای استفاده از بطری پلاستیکی سبک بودن و غیرقابل شکستن آنها میباشد که برای مصرف بیرون از منزل بسیار مناسب میباشد.

معرفی بطری پلی اتیلن

بطری پلاستیکی بادی که با مواد پلی اتیلن تولید میشود. ظرف های پلی اتیلن توسط شرکت های تولیدکننده مواد شوینده برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

بطری ۴ لیتری شوینده از تولیدات مرغوب شرکت پارس پت

شرکت پارس پت با تولید بطری های ۴ لیتری شوینده با بهترین کیفیت به دنبال رضایت شما صاحبان شرکت تولید کننده مواد شوینده است تا به راحتی و اطمینان کامل مواد شوینده تولیدی را بسته بندی کنید.

شرکت پارس پت میتواند بطری ۴ لیتری شوینده بسیاری از شرکت های تولیدکننده را تولید کند.

تولید بطری ۴ لیتری پلی اتیلن

شرکت پارس پت با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری پلی اتیلن برای شما مشتریان عزیز و صاحبان شرکت مواد تولید کننده ای که میخواهید در بطری ۴ لیتری پلی اتیلن بسته بندی کنید، به دنبال رضایت شما میباشد.

در صورت خرید اینترنتی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی پارس پت میتوانید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت به شما تحویل داده شوند.

تولیدی انواع گالن ۱ تا ۴ لیتری صنعتی در ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت اصل و قیمت دست اول به صورت گسترده و وسیع تولید می کنند و در بازارهای داخلی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد توزیع می کنند که فروشگاه اینترنتی پارس پت گالن های ۴ لیتری را بدون هیچ واسطه ای و با مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

بهترین تولید کننده گالن های ۱ الی ۴ لیتری در کشور مشغول فعالیت می باشد. که این کالا نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

که مخاطبان به سزایی را به خود جلب نموده است و می توانند بدون هیچ دغدغه ای محصول مدنظر خود را با کیفیت و قیمت کاملا اقتصادی و رقابتی خریداری نمایند.

بهترین تولید کننده گالن های ۱ الی ۴ لیتری

فروش گالن پلاستیکی به صورت ۴ لیتری در شرکت پارس پت به شکل های مختلفی امکان پذیر می باشد.

که شما خریداران می توانید بدون دردسر و بی دغدغه با تولید کننده های این کالا در ارتباط باشید و ممتازترین و بی نظیر ترین کالا را با قیمت استثنایی و به صورت استاندارد و کاملا مخصوص و بهداشتی تهیه و خریداری کنید تا بتوانید از خرید خود بهترین بهره را ببرید فروش گالن ۴ لیتری در شرکت پارس پت این کالا را بدون هیچ واسطه و دلالی در اختیار شما میگذارد و حتی اگر گالن صنعتی را با حجم های بسیار بالا و کلی و به صورت نقدی خریداری کنید از تخفیف های خوبی برخوردار می شوید.

با توجه به تقاضای زیاد گالن صنعتی پلاستیکی از جمله گالن ۴ لیتری، پخش انواع و اقسام این کالا نیاز مشتریان و بسیاری از فروشندگان را تامین کرده است و به شکل مستقیم و غیرمستقین با کیفیت درجه یک و بی نظیر با ظرفیت های قابل توجهی ارائه کرده است.

ویژگی های گالن صنعتی عبارتند از

مقاوم و مستحکم در برابر ضربه، مقاوم در برابر نور آفتاب مقاوم در برابر پارگی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و عوامل بیرونی.

تولید گالن ۴ لیتری

گالن ۴ لیتری پلاستیکی از جمله ظرف هایی میباشد که در صنعت بسته بندی از آن استفاده میشود. گالن ۴ لیتری در رنگ ها و شکل های متفاوتی در شرکت پارس پت تولید میشود و به کارخانه های مختلف برای بسته بندی مواد شوینده مثل مایع ظرفشویی، مایع سفیدکننده و مایع دستشویی و یا مایعات خوراکی مثل آبغوره و شربت و سرکه و مواد شیمیایی دیگر ارائه میشود.

گالن های ۴ لیتری در شکل های گرد و دسته بغل و کتابی و هلالی دکمه دار و مکعبی در شرکت پارس پت تولید و عرضه میشود. کارخانه های مختلف براساس نیاز و سلیقه خود گالن های ۴ لیتری را در شکل و رنگ دلخواه سفارش و خریداری میکنند و از آنها برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

درب ظرف های ۴ لیتری پلاستیکی پیچی میباشد و بعد از ریختن مواد در آن پلمپ و محکم میشوند تا محتویات داخل آن به بیرون نریزد.

گالن ۴ لیتری پلی اتیلن و گالن ۴ لیتری پت از دیگر تولیدات شرکت پارس پت میباشد که برای سفارش شما صاحب شرکت و کارخانه برای بسته بندی کردن مواد تولیدی خود، در هر کجای کشور که باشید میتوانید از طریق همین سایت سفارش دهید و در کمترین زمان و مناسبترین قیمت به دست شما خواهند رسید.

تولید بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی

شرکت پارس پت تولید کننده بطری های شوینده با کیفیت و امکان تغییر رنگ و حتی حک نام لوگو و یا شماره دلخواه خودتان در کف ظرف میباشد. شرکت پارس پت تولیدکننده ظرف های پلاستیک صنعتی مانند گالن، سطل، بطری، قوطی، بشکه، دبه و ظرف های طرح مرک در بعدها و ظرفیت های مختلف میباشد.

این نوع بطری ها ۱ لیتری و یا چند لیتری برای مصارف شیمیایی، رنگ و روغن، گریس و مواد شوینده و بهداشتی و کود مایع و تینر و چسب، بتن و غیره استفاده میشود. شرکت پارس پت بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی و مواد شوینده را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد برای ثبت سفارش از طریق شماره تلفن درج شده در همین سایت میتوانید اقدام کنید.

همانطور که همه ی ما میدانیم بیشتر محصولات با بسته بندی های پلاستیکی به بازار عرضه میشوند. از محصولاتی که با بسته بندی پلاستیکی به بازار عرضه میشود موادهای شوینده مثل مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و مواد شوینده دیگر برای بسته بندی از بطری های پلاستیکی استفاده میشود.

بطری پلاستیکی مایع ظرفشویی و بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی از محصولاتی است که در کشور توسط شرکت پارس پت با بهترین کیفیت تولید میشود.

تولید بطری ۱ لیتری مایع دستشویی

شرکت پارس پت تولید کننده انواع بطری های پت و تولید و فروش بطری مایع دست شویی کف پاش میتواند نیاز کشور را تامین کند.

شرکت پارس پت بطری مایع دستشویی را در طرح ها و حجم های مختلف تولید میکند. یکی از تولیدات این شرکت بطری ۱ لیتری مایع دستشویی میباشد که با بهترین کیفیت عرضه میشود.

بر روی این بطری ها امکان حک لوگو شرکت شما نیز در کف ظرف وجود دارد.

بطری های ۱ لیتری زیادی دیگر هم شرکت پارس پت تولید میکند مانند بطری ۱ لیتری سم و غیره که در مقالات بعد به بررسی آنها میپردازیم.

Leave a Reply