چگونگی مراحل تولید پریفرم


انواع بطری پت

مواد اولیه pet در مراحلی ذوب میشوند و درون قالب هایی ریخته میشوند، مواد درون قالب به وسیله ی چیلر خنک میشوند و از قالب بیرون آورده میشوند و در نهایت قطعات شفافی به دست می آیند که به آنها پریفرم گفته میشود.

پریفرم ها را نیز طی مراحلی درون قالب هایی به شکل بطری های مختلف میریزند و اینگونه پریفرم های پت و پریفرم بطری تولید میشوند.

عوامل موثر بر قیمت پریفرم و بطری

قیمت پریفرم با توجه به مواد اولیه pet که برای تولید پریفرم به کار برده میشوند و مواد های به کار برده برای تولید پریفرم تعیین میشود. در فروشگاه اینترنتی پارس پت باکیفیت ترین پریفرم های بطری و پت تولید میشوند که با مناسبترین قیمت عرضه و ارائه میشوند.

بطری ۱ لیتری برای بسته بندی چه صنایعی استفاده میشود

شرکت پارس پت تولید کننده انواع بطری های ۱ لیتری در طرح های مختلف دهانه ۲۸ میلیمتر میباشد. بطری های ۱ لیتری در بسته بندی های مختلف مانند دوغ ، شیر، نوشابه و آب معدنی و غیره استفاده میشود.

شرکت پارس پت انواع بطری ۱ لیتری برای مصارف شیمیایی را نیز تولید و عرضه مینماید.

این بطری ها ی ۱ لیتری برای بسته بندی انواع مواد شوینده، مایع دستشویی و مایع ظرفشویی و غیره به کار برده میشوند که نوع دیگر این بطری های ۱ لیتری برای مایع دستشویی به صورت پمپی تولید میشوند که این نوع بطری ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و طرفدارن زیادی دارند.

این بطری ها با درب پیچی که بعد از ریختن مواد درون آنها پرس میشوند از ریختن مواد به بیرون جلوگیری میکنند. بطری های ۱ لیتری دوغ اغلب مات و سفید تولید میشوند و برای بطری های ۱ لیتری آب معدنی از بطری های شفاف استفاده میشود.

که شما میتوانید بعد از بسته بندی مواد برچسب و نام و برند محصولاتتان را بر روی قسمت مشخص شده در وسط بطری بچسبانید و اینگونه میتوانید نام شرکت و برند خود را در معرض دید همگان قراردهید.

بطری های ۴ لیتری برای بسته بندی چه مصارفی استفاده میشوند

بطری های ۴ لیتری برای مصارف شیمیایی و مواد غذایی استفاده میشوند، اما با توجه به کاربرد مصرفی انها هر کدام به گونه ای تولید شده اند.

بطری های ۴ لیتری که در بسته بندی مصارف غذایی به کار برده میشوند با پریفرم شفاف و به صورت کاملا بهداشتی در شرکت پارس پت تولید میشوند و برای سلامتی انسان ها مضر نخواهد بود.

اما بطری های ۴ لیتری مواد شوینده و بطری هایی که برای مصارف شیمیایی در شرکت پارس پت تولید میشوند از بازیافت مواد پلاستیکی و پریفرم تولید میشوند و مناسب این مصارف میباشند.

بطری های ۴ لیتری که برای بسته بندی مصارف غذایی همچون روغن به کار برده میشوند به صورت شفاف و رنگی در شرکت پارس پت تولید و عرضه میشوند که در زیر آنها میتوانید شماره تلفن و اطلاعات شرکت خود را درج کنید.

این بطری های ۴ لیتری با درب پیچی که دارند بعد از بسته بندی این مواد پرس میشوند تا از ریختن مواد درون آنها جلوگیری شود.

شرکت پارس پت تولیدکننده انواع بطری ۱ لیتری

شرکت پارس پت انواع بطری های ۱ لیتری با کیفیت در طرح های مختلف را تولید میکند.

از تولیدات شرکت پارس پت انواع بطری پت ۱ لیتری با سایز دهانه ۲۸، میتوان به بطری پت ۱ لیتری رینگی، بطری پت ۱ لیتری دسته دار، بطری پت ۱ لیتری الماس، بطری پت ۱ لیتری پافیلی فراز و بطری پت جار و بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی طرح پریل و غیره اشاره کرد.

شرکت پارس پت از طریق اینترنت و فروشگاه اینترنتی پارس پت به صورت عمده این بطری های ۱ لیتری را در ارزانترین قیمت خرید و فروش میکند.

بطری ۱ لیتری طرح فراز مناسب برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها

بطری پت ۱ لیتری از زیر دسته بطری های ۱ لیتری طرح فراز میباشد که برای بسته بندی آب هویج و آب میوه های طبیعی و نوشیدنی های دیگر استفاده میشود، اگر میخواهید فروش محصولاتتان افزایش پیدا کند، کار بسته بندی محصولاتتان را به شرکت پارس پت بسپارید.

تولید بطری ۱ لیتری نوشابه

بطری ۱ لیتری نوشابه نیز در بازار به بطری ۱ لیتری طرح فراز معروف است، این بطری ها توسط شرکت پارس پت در حجم های ۱/۴ لیتر یا ۱/۵ لیتری و ۱ لیتری با مواد اولیه باکیفیت و مرغوب پت تولید میشود تا شما صاحب محصولات بهترین بسته بندی را برای محصولاتتان داشته باشید.

در فروشگاه اینترنتی پارس پت بطری ۱ لیتری نوشابه به صورت عمده خرید و فروش میشود. قیمت ارائه شده به خاطر حذف واسطه ها بسیار مناسب میباشد.

تولید بطری ۱ لیتری شیر

بطری ۱ لیتری چهارگوش با دهانه ۳۸ برای بسته بندی محصولاتی مانند شیر و دوغ و شیرکاکائو و انواع نوشیدنی های مختلف استفاده میشود.

شرکت پارس پت با تولید این بطری های ۱ لیتری شیر به تنهایی میتواند نیاز کل کشور را تامین کند و حتی میتواند به کشورهای دیگر هم صادر کند.

قابلیت حک لوگوی شرکت و برند شما در قسمت مشخص شده روی بدنه بطری وجود دارد. جنس این بطری از پلی اتیلن سنگین میباشد.

این بطری های ۱ لیتری شیر توسط بهترین ماشین و قالب از کمپانی آلمان تولید میشود که بی شک میتوان گفت این محصول خاصترین در سراسر کشور است.

Leave a Reply