پریفرم مرغوب چه ویژگی هایی دارد


انواع بطری پت

پریفرم مرغوب خواصی چون، شفافیت، سبک بودن، استحکام بالا، خواص خزشی مطلوب، جذب پایین عطر و طعم، مقاومت شیمیایی بالا، و ظاهر زیبا، و دسترسی آسانتر و قیمت پایین، PET را به ماده انتخابی مناسب برای ساخت بطری های بسته بندی تبدیل کرده است.

مراحل تولید پریفرم بطری چگونه است

بنابراین فرآیند تولید بطری PET شامل دو مرحله است، ابتدا پریفرم توسط تزریق مذاب PET کریستاله در قالب تولید شده و در مرحله ی بعد PET پریفرم قالب گیری و دمیده می شود.

مواد اولیه PET داخل سیلوی مواد، توسط لوله های مواد کش وارد گازگیر شده و به مدت حدود ۶ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ گازگیری شده و به ماشین تزریق منتقل می شود.

این مواد در طی فرایند تزریق ذوب میشوند و به داخل قالب تزریق می شوند، قطعات داخل قالب توسط چیلر خنک میشوند و قطعه شفاف از قالب خارج می شود. این قطعات توسط نوار نقاله حمل و وارد کیسه های مخصوص میشود و بسته بندی می شود.

 پریفرم بطری

از آنجاییکه PET در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد، مواد PET به قطعات لوله ای شکل توخالی که در واقع پیش شکل بطری محسوب می شود، تبدیل می شوند. این قطعات حاصل از فرایند تزریق، در دستگاه های باد کن شکل داده شده و با توجه به قالب بطری و وزن پریفرم بطری در تولید انواع مختلف بطری به کار می رود.

در هنگام خرید عمده بطری پلاستیکی و بطری های پت چه ویژگی هایی را باید درنظر گرفت

در هنگام خرید بطری های پت باید ظاهر شفاف و بدون موج، رنگ بندی متنوع، تولید مکانیزه، قیمت مناسب، تضمین کیفیت و غیره را در نظر گرفت.

شرکت پارس پت تولیدکننده انواع بطری های پت

شرکت پارس پت با هدف تولید انواع بطری های پلاستیکی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با در اختیار گرفتن فناوری های روز دنیا، ماشین آلات مدرن و اتوماتیک و قالب های پیشرفته، قادر به تولید بهترین بطری های پلاستیکی می باشد که با نمونه های وارداتی آن رقابت می کند، و حتی پریفرم هایی را به کشور های دیگر صادر میکنند.

تولید کنندگان بزرگی در ایران وجود دارند که در زمینه تولید بهترین لوازم جانبی خودرو اعم از شوینده ها، مکمل سوخت و همچنین انواع آب رادیاتور فعالیت می کنند.

این تولید کنندگان در واقع خریداران عمده بطری های بسته بندی آب رادیاتور می باشند. برای آن ها تنوع طرح و اندازه بطری ها به اندازه قیمت آن از اهمیت برخوردار می باشد. آن ها همواره تلاش می کنند تا محصولی باکیفیت برای هم وطنان خود تولید و روانه بازار کنند.

بیشتر بطری هایی که توسط این افراد خریداری می شود، بطری های پلاستیکی و شفاف می باشد که اندازه های مختلف دارند.

انواع بطری آب رادیاتور کدامند

بطری های آب رادیاتور در حجم های مختلف:

  • بطری ۱ لیتری
  • بطری ۲ لیتری
  • بطری ۳ لیتری
  • بطری ۴ لیتری

تولید میشوند.

پارس پت تولیدکننده بطری ۱ لیتری سم

تولید بطری ۱ لیتری سم با درب پلمپ دار و آببند در شرکت پارس پت با قابلیت تولید با رنگ های متنوع در دو مدل دهانه معمولی و دهان گشاد یعنی دهانه ۶۰ تولید میشود.

بطری سم و بطری شوینده و سفیدکننده برا مصارف صنعتی، شیمیایی، دارویی، بهداشتی، غذایی، بسته بندی، کشاورزی، سموم، رنگ، چسب، رزین و غیره استفاده میشود.

در این بطری ها با کیفیت بسیار بالا و امکان تغییر رنگ و حک نمودن نام و یا شماره دلخواه شما در کف ظرف نیز وجود دارد.

شرکت پارس پت یکی از بزرگترین تولیدکننده های انواع پریفرم هایی از جمله: گالن، سطل، بطری، قوطی، بشکه، دبه ظروف طرح مارک در ابعاد و ظرفیت های متنوع با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مصارف شیمیایی، رنگ، رزین، روغن، گریس، سم، کود مایع، تینر، چسب، ماستیک، افزودنی های بتن، شوینده، بهداشتی، غذایی و غیره تولید و ارائه میدهد.

Leave a Reply