پارس پت تولیدکننده انواع بطری های پت ۱ لیتری


پریفرم پت

پریفرم یا پریفرم پت، همانطور که در مقالات قبل گفتیم یک نوع محصول است که با مواد پتروشیمی پلی اتیلن ترفتالات یا پت در وزن های مختلف و سایز دهانه های متفاوت توسط دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شود و بعد از آن پریفرم که محصول استوانه ای شکل باریکی می باشد تشکیل میشود و با این پریفرم توسط دستگاه بادکن پت بطری پت باد می شود و تولید میشود.

تولید انواع بطری های پت ۱ لیتری

بطری ۱ لیتری پت در مدل های مختلف با شفافیت بالا در وزن پریفرم های متفاوت به صورت عمده توسط شرکت پارس پت یکی از بزرگترین عرضه کننده ها در زمینه بطری های پت به فروش میرسد برای جهت ثبت سفارشات خود با راه های ارتباطی با شرکت پارس پت در ارتباط باشید.

بطری پت یک لیتری از جمله بطری هایی است که برای بسته بندی محصولات نوشیدنی و غذایی استفاده می شود، بطری پت ۱ لیتری مدل های مختلفی دارد که در ادامه مقاله شما را با بیشتر انواع بطری های پت ۱ لیتری آشنا خواهیم کرد.

بطری ۱ لیتری طرح فراز گرد

بطری پت طرح فراز گرد استوانه ای که در سایز دهانه ۲۸ میلیمتر تولید می شود.

از سری بطری هایی با طرح ساده می باشد که برای بسته بندی نوشابه و دوغ و انواع نوشیدنی ها استفاده می شود، بطری پت یک لیتری طرح فراز در وزن پریفرم ۱۹ گرم و ۲۳ گرم تولید می شود.

تولید بطری پت ۱ لیتری طرح الماس

بطری پت ۱ لیتری الماس نام دیگر بطری شش گوش می باشد که در حجم های مختلف توسط شرکت پارس پت تولید می شود.

بطری پت الماس ۱ لیتری از حجم هایی این سری از بطری های پت می باشد که با وزن پریفرم دهانه ۲۸ ۴۲ گرم با مقاومت و استحکام عالی و شفافیت روشن توسط همین شرکت تولید میشود.

بطری پت ۱ لیتری دسته دار

بطری پت ۱ لیتری دسته دار که در بغل آن دسته می باشد که در وزن پریفرم ۴۸ گرم توسط شرکت پارس پت تولید می شود، این نوع بطری برای بسته بندی انواع روغن های خوراکی و گیاهی استفاده می شود.

بسته بندی بطری های پت ۱ لیتری دسته دار نایلون شیرینگ می باشد و در هر بسته ۱۰۰ عدد بسته بندی خواهد شد.

و برای پلمپ کردن این نوع بطری می توانید از سه نوع درب خروسی، درب چتری و درب قیف دار آسان ریز استفاده کنید.

تولید بطری پت ۱ لیتری رینگی

بطری پت ۱ لیتری رینگی چهارگوش از بطری های پتی می باشد که برای بسته بندی آبمیوه ها و نوشیدنی ها استفاده می شود.

این نوع بطری در وزن پریفرم دهانه ۲۸ ۲۶ گرم به طور استاندارد در شرکت پارس پت تولید می شود، این وزن پریفرم برای بطری پت یک لیتری رینگی مناسب و معمولی می باشد.

بطری پت ۴ لیتری آناناسی

بطری پلاستیکی آناناسی ۴ لیتری از آن جایی که چند وقت پیش با مواد ارزان قیمت تولید شده است قیمت های آن کاهش داشته است و این باعث شده است تا تولیدکنندگان محصولات لبنی و سایر محصولات غذایی فعالیت خود را برای تولید و بسته بندی محصولات و عرضه به بازار شروع کنند.

بطری پلاستیکی ۴ لیتری در اشکال هندسی گرد و کتابی چهارگوش برای بسته بندی نوشیدنی های مختلف از قبیل دوغ و نوشابه و روغن کنجد و مایع از تولید شده با جنس پلی اتیلن ترفتالات و پلی اتیلن بادی توسط شرکت تولیدی بازرگانی آراد پلاستیک با مرغوب ترین کیفیت از طریق این سایت به صورت عمده خرید و فروش می شود.

تولید گالن ۴ لیتری

گالن های ۴ لیتری تولیدی شرکت پارس پت دارای چه ویژگی هایی هستند:

همراه درب آبند که مانع نفوذ آلایندگی میشود، در سه رنگ و وزن گالن طبق سفارش خود مشتری می باشد.نمونه گالن قبل از سفارش برای انجام آزمایش ارسال میشود.

شرکت پارس پت با تولید انواع گالن با طرح ها و سایزهای مختلف توانسته است که همه سلیقه ها را در نظر گرفته است تا مجبور به مراجعه به چندین تولیدی نداشته باشید.

و محصول مورد نظرتان را به راحتی انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

Leave a Reply