شرکت پارس پت تولیدکننده انواع بطری ۱ لیتری


انواع بطری پت

شرکت پارس پت انواع بطری های ۱ لیتری با کیفیت در طرح های مختلف را تولید میکند.

از تولیدات شرکت پارس پت انواع بطری پت ۱ لیتری با سایز دهانه ۲۸، میتوان به بطری پت ۱ لیتری رینگی، بطری پت ۱ لیتری دسته دار، بطری پت ۱ لیتری الماس، بطری پت ۱ لیتری پافیلی فراز و بطری پت جار و بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی طرح پریل و… اشاره کرد.

شرکت پارس پت از طریق اینترنت و فروشگاه اینترنتی پارس پت به صورت عمده این بطری های ۱ لیتری را در ارزانترین قیمت خرید و فروش میکند.

بطری یک لیتری طرح فراز برای بسته بندی چه نوشیدنی های مناسب است

بطری پت ۱ لیتری از زیر دسته بطری های ۱ لیتری طرح فراز میباشد که برای بسته بندی آب هویج و آب میوه های طبیعی و نوشیدنی های دیگر استفاده میشود.

اگر میخواهید فروش محصولاتتان افزایش پیدا کند، کار بسته بندی محصولاتتان را به شرکت پارس پت بسپارید.

برای سفارش بطری ۱ لیتری طرح فراز از طریق همین سایت و شماره تلفن درج شده در همین صفحه میتوانید اقدام کنید.

بطری ۱ لیتری نوشابه

بطری ۱ لیتری نوشابه نیز در بازار به بطری ۱ لیتری طرح فراز معروف است، این بطری ها توسط شرکت پارس پت در حجم های ۱/۴ لیتر یا ۱/۵ لیتری و ۱ لیتری با مواد اولیه باکیفیت و مرغوب پت تولید میشود تا شما صاحب محصولات بهترین بسته بندی را برای محصولاتتان داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی پارس پت بطری ۱ لیتری نوشابه به صورت عمده خرید و فروش میشود.

قیمت ارائه شده به خاطر حذف واسطه ها بسیار مناسب میباشد.

بطری ۱ لیتری شیر

بطری ۱ لیتری چهارگوش با دهانه ۳۸ برای بسته بندی محصولاتی مانند شیر و دوغ و شیرکاکائو و انواع نوشیدنی های مختلف استفاده میشود.

شرکت پارس پت با تولید این بطری ۱ لیتری شیر به تنهایی میتواند نیاز کل کشور را تامین کند و حتی میتواند به کشورهای دیگر هم صادر کند.

قابلیت حک لوگوی شرکت و برند شما در قسمت مشخص شده روی بدنه بطری وجود دارد. جنس این بطری از پلی اتیلن سنگین میباشد.

این بطری های ۱ لیتری شیر توسط بهترین ماشین و قالب از کمپانی آلمان تولید میشود که بی شک میتوان گفت این محصول خاصترین در سراسر کشور است.

بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی

شرکت پارس پت تولید کننده بطری های شوینده با کیفیت و امکان تغییر رنگ و حتی حک نام لوگو و یا شماره دلخواه خودتان در کف ظرف میباشد.

شرکت پارس پت تولیدکننده ظرف های پلاستیک صنعتی مانند گالن، سطل، بطری، قوطی، بشکه، دبه و ظرف های طرح مرک در بعدها و ظرفیت های مختلف میباشد. این نوع بطری ها ۱ لیتری و یا چند لیتری برای مصارف شیمیایی، رنگ و روغن، گریس و مواد شوینده و بهداشتی و کود مایع و تینر و چسب، بتن و… استفاده میشود.

شرکت پارس پت بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی و مواد شوینده را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد برای ثبت سفارش از طریق شماره تلفن درج شده در همین سایت میتوانید اقدام کنید.

همانطور که همه ی ما میدانیم بیشتر محصولات با بسته بندی های پلاستیکی به بازار عرضه میشوند.

از محصولاتی که با بسته بندی پلاستیکی به بازار عرضه میشود موادهای شوینده مثل مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و مواد شوینده دیگر برای بسته بندی از بطری های پلاستیکی استفاده میشود.

بطری پلاستیکی مایع ظرفشویی و بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی از محصولاتی است که در کشور توسط شرکت پارس پت با بهترین کیفیت تولید میشود.

بطری ۱ لیتری مایع دستشویی

شرکت پارس پت تولید کننده انواع بطری های پت و تولید و فروش بطری مایع دست شویی کف پاش میتواند نیاز کشور را تامین کند.

شرکت پارس پت بطری مایع دستشویی را در طرح ها و حجم های مختلف تولید میکند.

یکی از تولیدات این شرکت بطری ۱ لیتری مایع دستشویی میباشد که با بهترین کیفیت عرضه میشود. بر روی این بطری ها امکان حک لوگو شرکت شما نیز در کف ظرف وجود دارد.

بطری های ۱ لیتری زیادی دیگر هم شرکت پارس پت تولید میکند مانند بطری ۱ لیتری سم و غیره که در مقالات بعد به بررسی آنها میپردازیم.

Leave a Reply