پریفرم بطری چیست و چگونه تولید میشود


انواع بطری پت

همانطور که در مقاله قبل گفتیم، مواد پت برای تبدیل شدن به بطری نمیتواند مقدار زیادی از دما را تحمل کند به خاطر همین در همان مرحله اول پت را به تکه هایی مثل لوله به صور تزریقی حالت میدهند و بعد در مرحله ی دیگر در قالب دیگر به شکل دلخواه درمی آورند و این گونه تبدیل به بطری های قابل مصرف میشوند.

برای تولید پریفرم پت، مواد اولیه PET که داخل سیلوی مواد، به وسیله ی لوله های مواد کش به داخل گازگیر ورود پیدا میکنند و برای مدت تقریبا ۶ ساعت با دمای ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه سانتی گراد گازگیری میشوند و به ماشین تزریق انتقال داده میشوند.

مواد PET در طول عملیات تزریق ذوب میشوند و به درون قالب تزریق میشوند، تکه ها و قطعات درون قالب، به وسیله چیلر خنک میشوند و در نهایت قطعه ای شفاف و قابل استفاده از قالب بیرون می آید و به وسیله نوار نقاله برسده میشوند و به درون کیسه های مخصوص انداخته شده و بسته بندی میشوند.

قیمت پریفرم به چه عواملی بستگی دارد

قیمت پریفرم باتوجه به قیمت مواد اولیه PET و دستگاه بادکن و وسیله هایی که در طی مراحلی پریفرم پت و پریفرم بطری را تولید میکنند، تعیین میشود.

با توجه به همه ی این مراحل و عوامل تولید پریفرم شما میتوانید قیمت شرکت اینترنتی پارس پت را با جاهای دیگر و فروشگاه های دیگر مقایسه کنید.

فروشگاه اینترنتی پارس پت با توجه به کیفیت عالی و تولید پریفرم های شفاف و درجه ۱ برای خدمت گذاری به شما مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کار حاضر است.

برای سفارش پریفرم پت و پریفرم بطری چگونه باید اقدام کرد و به چه نکاتی باید توجه کرد

بطری ها انواع مختلفی دارند که مهمترین آنها: بطری پت پرسی، بطری پت هات واش، بطری پت پریفرمو، بطری پت آسیابی را میتوان نام برد.

همه ی اینها جزو بطری پت هایی هستند که در طی مراحلی بازیافت میشوند. که بازیافت این محصولات باعث صرفه جویی زیادی شده و برای خیلی از حوزه ها با ارزش میباشد.

برای سفارش پریفرم پت و بطری راه های مختلفی وجود دارد، ولی متاسفانه امروزه فروشنده های زیادی در بازارهای مختلفی وجود دارند که با خرید و فروش پریفرم پت و بطری را با کیفیت پایین به دست مشتریان میرسانند. پریفرم پت و بطری های درجه یک از نظر کیفی طوری هستند که پس از بازیافت هم باز هم محصولات درجه یکی را تولید میکنند.

در فروشگاه اینترنتی پارس پت فروش انواع پریفرم بطری و پت درجه یک و مرغوب صورت میگیرد، برای همین اگر شما خریدار بطری پت هستید حتما در انتخاب فروشنده دقت کنید.

فروشگاه اینترنتی پارس پت، طی مراحلی که گفتیم، پریفرم بطری و پت های باکیفیت و شفاف و مرغوبی را تولید میکنند تا بهترین محصولات پریفرم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

برای سفارش پریفرم بطری و پریفرم پت از فروشگاه اینترنتی پارس پت میتوانید از طریق نشانی اینترنتی و… اقدام نمایید.

شما خریدار عزیز با انتخاب این فروشگاه برای خرید بطری های پت و… موفقیت خود را در کسب و کارتان تضمین کرده اید‌.

انواع بطری های ۱ لیتری کدامند

بطری پت دهانه ۲۸، بطری پت ۱ لیتری رینگی، بطری پت ۱ لیتری دسته دار، بطری پت ۱ لیتری الماس، بطری پت ۱ لیتری پافیلی فراز و بطری پت جار میباشند.

که در مقالات قبل به بررسی برخی از آنها پرداختیم.

نکاتی که باید برای سفارش و انتخاب تولید کننده بطری یک لیتری در نظر گرفت کدامند.

همان طور که میدانید تولیدکننده ها و کارخانه های زیادی وجود دارند که انواع بطری های پت یک لیتری را تولید میکنند اما همان طور که گفتیم کیفیت بطری بسیار مهم است.

شرکت پارس پت با تولید بهترین و با کیفیت ترین بطری های پت یک لیتری، با تولید بطری پت در وزن های پریفرم های مختلف توانایی ارسال به سراسر کشور را دارد.

شرکت پارس پت یکی از بزرگترین تولیدکننده های پریفرم بطری و پت میباشد که با تولید بطری ها و پت های درجه یک و مرغوب در تلاش هستند تا به شما مشتریان عزیز بهترین محصول را ارائه دهند و رضایت شما بالاترین خواسته ی آنها میباشد.

شما در هر شهر ایران هم که باشید اصلا نگران تحویل بطری هایی که سفارش داده اید نباشید، شرکت پارس پت سابقه زیادی در این زمینه داشته است و شما با ارزانترین قیمت میتوانید در مدتی کوتاه بطری های خود را تحویل بگیرید‌.

بطری های پت ۴ لیتری

مجموعه پارس پت فعالیت های خود را در زمینه تولید پریفرم پت از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. و در این زمینه بسیار خبره میباشند.

این مجموعه با تولید بهترین و مرغوبترین بطری های ۴ لیتری، میتواند نیاز کل کشور را تامین کند.

همان طور که گفتیم شما در هرکجای کشور باشید با نازلترین و بهترین کیفیت میتوانید با خیال راحت بطری های خود را تحویل بگیرید. این مجموعه با توجه به نیاز مشتری و مصرف کننده بهترین محصولات و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری را به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد.

روز به روز مصرف انواع بطری های پت افزایش میابد که درمقابل تولیدکنندگان بطری های پت هم افزایش پیدا میکنند.

شرکت پارس پت با اینکه گاهی مصرف کنندگان به انواع خاصی از بطری و یا پریفرم نیاز دارند و با توجه به زمان و هزینه زیادی که باید صرف کنند،با ارائه انواع پریفرم ها و بطری ها در وزن ها و حجم های متفاوت در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.

مجموعه پارس پت با تولید حدود ۲۵۰ مدل بطری که در قبل به بررسی برخی از آنها پرداختیم ودر مقالات بعدی هم به معرفی برخی از آنها میپردازیم، میتواند نیاز همه ی مصرف کنندگان را برطرف کند.

پریفرم صادراتی

با توجه به این که کیفیت پریفرم بطری پت داخلی بسیار بالا میباشد، کشور های خارجی هم برای بسته بندی محصولات و نوشیدنی های خود نیاز به بطری دارند، برای همین بخشی از پریفرم های تولیدات کشور به کشورهایی دیگر صادر میشوند.

شرکت پارس پت پریفرم های صادراتی زیادی را تاکنون به کشورهای خارجه صادر کرده است.

و چون از کیفیت خوبی برخوردار بوده اند طرفدارن زیادی پیدا کرده است.

Leave a Reply