معرفی بطری پت و توضیح مختصر درمورد آن


انواع بطری پت

بطری پت pet یا همان پلی اتیلن ترفتالات یکی از مشتقات پلیمری با گرما و پلاستیک تولید میشود. بطری پت بیشتر برای آب های معدنی و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز به کار برده میشود.

بطری پت با دیگر مواد پلاستیکی دارای تفاوت هایی هستند

تفاوت بطری های پت با دیگر مواد پلاستیکی، سازگار بودن آن به بدن انسان است. مصرف نوشیدنی های درون این نوع بطری ها و بوییدن و لمس کردن آنها برای انسانها زیانی ندارد برای همین در بسته بندی ها و صنایع خوراکی از آنها استفاده میشود.

چون این مواد مضر نیستند و از مقاومت بالایی در برابر دما و شکستگی و نفوذ گازها دارند و همین طور سبک و وزن کمی دارند، روز به روز تولید این محصول افزایش پیدا میکند.

چون قیمت این نوع بطری های پت ارزان تر از دیگر مواد بسته بندی فلزی و شیشه ای میباشد تولید این نوع بطری ها افزایش یافته است.

بطری پت چگونه تولید میشود

تولید پت و بطری پت شامل دو مرحله مهم میباشد

۱. ماده پت به وسیله قالب گیرهای تزریقی و دستگاه های تزریق پلاستیک به بطری های کوچکی مثل لوله های آزمایشگاهی تبدیل میشود. تفاوت آنها با لوله آزمایشگاهی جنس آنها واین که در همین مرحله اول جای درب و شیارهای روی بطری شکل گرفته میشوند. به این محصول اولیه بطری، پریفورم میگویند.

۲. مرحله اخر: در این مرحله شکل نهایی بطری شکل میگیرد. پریفورم تولید شده در مرحله اول دوباره گرم و کشیده میشود که این کار توسط دستگاه بادکن با باد گرم انجام میشود. این دستگاه در تولید بطری پت بسیار پرسرعت عمل میکند.

چه صنایعی از پت استفاده میکنند

۱.در صنعت مواد غذایی و بسته بندی

این ماده در صنعت بسته بندی و موادغذایی با نام pet شناخته شده است که از این پلیمر برای تولید انواع بطری ها، انواع مواد غذایی، نوشابه و دوغ و آب معدنی، بسته بندی روغن ها و دارویی و… استفاده میشود.

۲. صنعت نساجی

این ماده در صنعت نساجی با نام پلی استر شناخته میشود.

تولیدکننده انواع بطری پت ۱ لیتری و ۴ لیتری

شرکت پارس پت انواع بطری ها در حجم های مختلف ۱ لیتری و ۴ لیتری در بالاترین کیفیت تولید میکند و به شما صاحبان کسب و کار برای بسته بندی انواع نوشیدنی و موادغذایی و مصارف شیمیایی، ارائه میدهد.

در این مقاله به انواع بطری های ۴ لیتری پت میپردازیم.

بطری ۴ لیتری شیر

به صورت اینترنتی میتوانید به راحتی از فروشگاه اینترنتی پارس پت بطری ۴ لیتری شیر را خرید کنید.

مزایای استفاده از بطری پلاستیکی سبک بودن و غیرقابل شکستن آنها میباشد که برای مصرف بیرون از منزل بسیار مناسب میباشد.

بطری پلی اتیلن چیست

بطری پلاستیکی بادی که با مواد پلی اتیلن تولید میشود. ظرف های پلی اتیلن توسط شرکت های تولیدکننده مواد شوینده برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

بطری ۴ لیتری شوینده

شرکت پارس پت با تولید بطری ۴ لیتری شوینده با بهترین کیفیت به دنبال رضایت شما صاحبان شرکت تولید کننده مواد شوینده است تا به راحتی و اطمینان کامل مواد شوینده تولیدی را بسته بندی کنید. شرکت پارس پت میتواند بطری ۴ لیتری شوینده بسیاری از شرکت های تولیدکننده را تولید کند.

بطری ۴ لیتری دوغ

بطری های پلاستیکی پت برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها الی الخصوص برای دوغ استفاده میشود.

بطری های پت دوغ انواع مختلفی دارند از جمله بطری پلاستیکی طرح فراز ۱ لیتری و بطری پلاستیکی دوغ طرح فراز ۴ لیتری و بطری پت اناناسی۴ لیتری و بطری پت ۴ لیتری دوغ میباشند.

بطری های پت دوغ اگر دارای کیفیت مرغوبی نباشند، دوغ را فاسد و بدمزه میکنند.

شرکت پارس پت با تولید بطری های ۴ لیتری دوغ باکیفیت به دنبال رضایت شما مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کار میباشد.

بطری پت ۴ لیتری

بطری پت ۴ لیتری در شکل های مختلف مختلف گرد و چهارگوش برای بسته بندی های مختلف از جمله دوغ و نوشابه و انواع روغن ها با مرغوب ترین کیفیت از طریق فروشگاه اینترنتی پارس پت به صورت عمده خرید و فروش میشوند.

بطری ۴ لیتری پلی اتیلن

شرکت پارس پت با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری پلی اتیلن برای شما مشتریان عزیز و صاحبان شرکت مواد تولید کننده ای که میخواهید در بطری ۴ لیتری پلی اتیلن بسته بندی کنید، به دنبال رضایت شما میباشد.

در صورت خرید اینترنتی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی پارس پت میتوانید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت به شما تحویل داده شوند.

گالن ۴ لیتری

گالن ۴ لیتری پلاستیکی از جمله ظرف هایی میباشد که در صنعت بسته بندی از آن استفاده میشود.

گالن ۴ لیتری در رنگ ها و شکل های متفاوتی در شرکت پارس پت تولید میشود و به کارخانه های مختلف برای بسته بندی مواد شوینده مثل مایع ظرفشویی،مایع سفیدکننده و مایع دستشویی و یا مایعات خوراکی مثل آبغوره و شربت و سرکه و مواد شیمیایی دیگر ارائه میشود.

گالن های ۴ لیتری در شکل های گرد و دسته بغل و کتابی و هلالی دکمه دار و مکعبی در شرکت پارس پت تولید و عرضه میشود. کارخانه های مختلف براساس نیاز و سلیقه خود گالن های ۴ لیتری را در شکل و رنگ دلخواه سفارش و خریداری میکنند و از آنها برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

درب ظرف های ۴ لیتری پلاستیکی پیچی میباشد و بعد از ریختن مواد در آن پلمپ و محکم میشوند تا محتویات داخل آن به بیرون نریزد.

گالن ۴ لیتری پلی اتیلن و گالن ۴ لیتری پت از دیگر تولیدات شرکت پارس پت میباشد که برای سفارش شما صاحب شرکت و کارخانه برای بسته بندی کردن مواد تولیدی خود، در هر کجای کشور که باشید میتوانید از طریق همین فروشگاه اینترنتی پارس پت برای سفارش انواع پریفرم بطری و پت با کارشناسان پارس پت در تماس باشید.

Leave a Reply