پریفرم بطری وسیله ای مهم برای بسته بندی مواد غذایی و مایعات


انواع بطری پت

در مقالات قبل به بررسی چگونگی پریفرم بطری و پت پرداختیم. امروزه در سراسر جهان بطری ها نقش مهمی در بازار و بسته بندی مایعات و نوشیدنی ها پیدا کرده است

از آنجایی که تقریبا همه ی محصولاتی که به صورت مایعات هستند برای بسته بندی به بطری نیاز دارند، تولید کننده های بطری از جمله شرکت پارس پت در تلاش هستند تا بطری هایی با کیفیت بالا تولید کنند و به بازار عرضه کنند.

پریفرم های بطری و پت زیادی هم به کشورهای دیگر صادر میشود که این نشان میدهد پریفرم بطری و پت تولید شرکت های داخلی چقدر خواهان دارند.

پریفرم بطری چیست

بطری معمولا دارای یک گردن و بدنه است که گردن از بدنه باریکتر است . باریکی گردن بطری، ریختن مایعات را راحت میکند. برای همین برای بسته بندی مایعات و یا ذرات ریز و جامدات از بطری استفاده میشود.

سفارش پریفرم و بطری

برای خرید و سفارش پریفرم بطری و پت بر روی عکس ها کلیک کنید ومشخصات و ویژگی های هر کدام را ببینید و برای اطلاعات بیشتر و قیمت با شماره تماس های درون سایت با کارشناسان در تماس باشید و اگر به نتیجه رسیدید، برای سفارش و خرید اقدام کنید.

انواع پریفرم کدامند

۱. پریفرم گازبند

پریفرم های گازبند برای تولید بطری های نوشابه های گاز دار با دهانه ۲۸ میلیمتر استفاده میشوند.

۲. پریفرم آب بند

پریفرم های آب بند برای تولید بطری های آب معدنی با دهانه ۳۰ میلیمتر تولید میشوند.

پارس پت تولیدکننده انواع پریفرم

شرکت پارس پت با تولید انواع پریفرم در حجم های مختلف یکی از بزرگترین تولیدکننده های پریفرم میباشد که در روز تعداد زیادی پریفرم میتواند تولید کند و به بازار عرضه کند که علاوه بر نیاز کشور به کشور های دیگر نیز پریفرم های صادراتی زیادی تولید و صادر کرده است.

در حال حاضر عمده ترین تولیدات شرکت پارس پت با دهانه ۲۸ نرمال نک و دهانه ۳۰ شورت نک و نرمال نک میباشد.

پریفرم شیری

شرکت پارس پت تولید انواع پریفرم های شیری و بدون رنگ مناسب برای بسته بندی دوغ و شیر و غیره را با بهترین کیفیت انجام میدهد.

فروش عمده پریفرم آب معدنی

پت در تولید بطری بسیار کاربرد دارد. پت با ویژگی هایی چون سبکی و محکم بودن، مقاومت شیمیایی بالا و شفاف بودن، جذب خیلی کم طعم مواد به خود و قیمت پایین و در دسترس بودن راحت آن، برای تولید بطری انتخاب شده است. در پارس پت فروش عمده پریفرم بطری آب معدنی در حجم های ۱ لیتری و ۱/۵ لیتری و ۳۰۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی صورت میگیرد.

انواع بطری های ۱ لیتری

بطری ۱ لیتری شیر، بطری ۱ لیتری دوغ، بطری ۱ لیتری، مواد شوینده ، بطری ۱ لیتری مایع دستشویی، بطری ۱ لیتری طرح فراز، بطری ۱ لیتری آب معدنی، بطری ۱ لیتری الکل، بطری ۱ لیتری سم، بطری ۱ لیتری دلستر، بطری ۱ لیتری آب رادیاتور و غیره در شرکت پارس پت با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه میشوند.

انواع بطری ۴ لیتری

بطری ۴ لیتری دوغ، بطری ۴ لیتری شیر، بطری ۴ لیتری پلی اتیلن، بطری ۴ لیتری کتابی، بطری ۴ لیتری آناناسی، بطری ۴ لیتری روغن و بطری ۴ لیتری پافیلی از جمله تولیدات بطری ۴ لیتری شرکت پارس پت میباشد که با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه میشود.

که بطری های ۴ لیتری روغن به صورت رنگی و زرد برای روغن های سرخ کردنی تولید میشوند و بطری های ۴ لیتری شفاف برای روغن های مخصوص پخت و پز استفاده میشوند. در مقالات قبل ببه بررسی برخی از آنها پرداختیم . در مقالات بعدی هم به بیشتر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

Leave a Reply