معرفی انواع بطری ۱ لیتری


انواع بطری پت

انواع بطری ۱ لیتری عبارتند از: بطری پت ۱ لیتری، بطری ۱ لیتری طرح فراز و بطری ۱ لیتری آب معدنی. در این مقاله به بررسی این نوع از بطری های ۱ لیتری و چگونگی سفارش آنها میپردازیم.

بطری ۱ لیتری

بطری پت ۱ لیتری

انواع بطری پت ۱ لیتری با سایز دهانه ۲۸ میلیمتر در قالبها و مدل های مختلف برای بسته بندی کردن نوشیدنی های مختلف و غذایی به صورت عمده در شرکت پارس پت به فروش میرسند.

با توجه به این که شرکت پارس پت توانایی بالایی در تولید بطری پت ۱ لیتری دارد، این شرکت قادر است به تنهایی بطری های پت ۱ لیتری سراسر کشور را تامین کند.

بطری ۱ لیتری طرح فراز

بطری ۱ لیتری طرح فراز از بطری های باکیفیت و مطابق با استاندارد های به روز تولید شده است. این نوع بطری ۱ لیتری طرح فراز برای بسته بندی انواع ابمیوه های طبیعی مثل آب هویج، آب انار و کلی نوشیدنی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت پارس پت تولیدکننده انواع بطری پت ۱ لیتری میباشد.

بطری ۱ لیتری آب معدنی

بطری ۱ لیتری آب معدنی محصولی با کیفیت و تولید شرکت پارس پت میباشد. شما صاحب کسب و کار برای سفارش عمده بطری های ۱ لیتری آب معدنی،

که از کیفیت بالایی برخوردار هستند میتوانید از فروشگاه اینترنتی پارس پت خرید کنید.

برای سفارش از طریق راه های ارتباطی و شماره تلفن درج شده در سایت میتوانید اقدام کنید. این بطری ها کاملا بهداشتی و سالم تولید شده اند و دارای گواهی نامه بهداشت از سازمان غذا و دارو و علامت استاندارد از اداره استاندارد میباشد.

بطری 1 لیتری تینر دهانه 28

بطری ۱ لیتری نوشابه

بطری پلاستیکی نوشابه در بازار به اسم بطری طرح فراز معروف هستند. این نوع بطری توسط شرکت پارس پت در حجم های ۱ لیتری و ۱ و نیم لیتری با مواد اولیه با کیفیت پت تولید میشوند.

بطری ۱ لیتری نوشابه از طریق سایت اینترنتی و فروشگاه اینترنتی پارس پت خرید و فروش میشود که با این روش از خرید و فروش قیمت ها به خاطر حذف واسطه ها خیلی مناسب میباشد و به صورت عمده با ارزانترین قیمت ارائه میشوند.

بطری ۱ لیتری شیر

بطری ۱ لیتری چهارگوش با دهانه ۳۸ میلیمتر برای مصرف محصولاتی چون شیر و دوغ و شیرکاکائو و انواع مختلف نوشیدنی ها در شرکت پارس پت تولید میشود که شما صاحب کسب و کار با توجه به نیاز خود به این بطری ۱ لیتری شیر میتوانید از طریق اینترنت به فروشگاه اینترنتی پارس پت مراجعه کنید و خرید اینترنتی آسان و مطمئنی را تجربه کنید.

بر روی این نوع بطری ها قابلیت حک لوگوی برند شما در قسمت مشخص شده روی بدنه بطری وجود دارد.

بطری ۱ لیتری شوینده

پارس پت تولید کننده ظرف های پلاستیکی صنعتی برای مصرف های شیمیایی از جمله: رنگ، بهداشتی، روغن، گریس، افزودنی های بتن، چسب و تینر و سم و کود مایع و… میباشد.

بطری ۱ لیتری شوینده با کیفیت بسیار بالا و امکان تغییر رنگ و حک نام شرکت و همین طور حک شماره دلخواه در زیر ظرف تولید میشود و به شما صاحبان کسب و کار که به دنبال بطری های با کیفیت برای کسب و کار خود هستید‌، ارائه میشود.

شما در هر کجای کشور که باشید میتوانید به صورت اینترنتی برای سفارش این بطری های ۱ لیتری شوینده اینترنتی اقدام کنید تا فروشگاه اینترنتی پارس پت در کمترین زمان و قیمت مناسب آنها را به شما تحویل دهند.

انواع بطری پت

بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی

همانطور که همه ی ما میدانیم، محصولات زیادی هستند که از پلاستیک تولید میشوند و به بازار عرضه میشوند، از جمله بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی. برای بسته بندی مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و مواد های شوینده از بطری ها و ظرف های پلاستیکی استفاده میشود.

بطری های پلاستیکی ۱ لیتری مایع ظرفشویی توسط شرکت پارس پت با بهترین کیفیت، در مدل ها و طرح های مختلف و چشمگیر در حجم های مختلف تولید میشوند.

بطری ۱ لیتری مایع دستشویی

شرکت پارس پت با تولید و فروش بطری ۱ لیتری مایع دستشویی کف پاش با طرح های متنوع آماده پاسخگویی و ارائه این بطری ها به شما مشتریان عزیز میباشد.

بطری پلاستیکی مایع دستشویی در حجم های ۱ لیتری و ۴ لیتری تولید میشود و به صورت عمده از طریق وب سایت اینترنتی پارس پت خرید و فروش میشود.

Leave a Reply