پریفرم دهانه ۲۹*۲۵ شرت نک

در سال های اخیر با توجه به نیاز بازار مصرف جهت طراحی و تولید پریفرم بطری PET با دهانه جدید و لزوم کاهش وزن آن در صنایع گوناگون مانند روغن های خوراکی و همچنین صنعت تولید آب معدنی، استاندارد جدیدی با نام  و دهانه ۲۵-۲۹ (شورت نک مخصوص بطری های آب معدنی) طراحی و به بازار عرضه شده است.

از مزیت های این محصولات می توان به کاهش وزن و مصرف کمتر مواد اولیه در تولید، کاهش قیمت تمام شده، استفاده از درب بطری سبک تر و ارزانترمیباشد

با استفاده از این پریفرم ها امکان تولید بطری PET با تنوع در حجم و اندازه های گوناگون میسر شده است. لازم به ذکر است این شرکت در راستای افزایش محصولات خود و برای تامین نیاز تمامی متقاضیان و مشتریان محترم به محصولات جدید و پس از مذاکره و توافق آماده ساخت و تولید قالب های جدید در اوزان گوناگون با این استاندارد می باشد.

در راستای کسب اطلاعات بیشتر و یا نیاز به ارسال نمونه جهت تست اولیه در خطوط تولید خود خواهشمند است با کارشناسان واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

        Use Length (mm) Weight(gr)
بطریcc 300 و۵۰۰cc آب ۱۱
بطریcc 300 و۵۰۰cc آب        ۷۷ ۱۱/۵
بطری ۳۰۰ccو ۵۰۰cc آب         ۷۸    ۱۲
بطری۳۰۰ccو۵۰۰ccآب         ۸۴ ۱۲/۵
بطری ۳۰۰cc500آب         ۷۷ ۱۳
بطری ۱ لیتری و۵/۱لیتری آب        ۱۰۶ ۲۴
بطری ۱لیتری و۵/۱ لیتری آب        ۱۱۹ ۲۴/۵
بطری ۱ و۵/۱ لیتری آب         ۱۱۷ ۲۵/۵
بطری ۱ و۵/۱ لیتری آب ۲۶/۵
بطری  ۱و ۵/۱ لیتری  آب        ۱۰۶ ۲۸

 

پریفرم دهانه ۲۸

این استاندارد دهانه به گونه ای طراحی شده است که در فشار بالای گاز مقاومت خوبی در قسمت درب بند دارد. علاوه بر این به دلیل استحکام بالاتر، در برابر فشارهای مکانیکی و همچنین حرارت، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

با توجه به عمومیت این دهانه ( پریفرم دهانه ۲۸ )، در استفاده برای هر دو نوع محصول گازدار و بدون گاز، شرکت پارس پت گستره وزنی متنوعی از پریفرم با این استاندارد دهانه را در سبد محصولات خود قرار داده است. تنوع وزنی ما به سازندگان بطری این امکان را می دهد که وزن مناسب را با توجه به نوع محصول مورد بسته بندی و همچنین طرح، استحکام و کارایی بطری خود برگزینند.

از پریفرم های این دهانه در تولید بطری های نوشیدنی های گازدار نظیر انواع نوشابه های کربناتی، ماءالشعیر، دوغ، آبمیوه و آب های گازدار و همچنین در بسته بندی فرآورده های بدون گاز مانند آب معدنی، لبنیات (دوغ-شیر و …)، روغن های خوراکی، آبمیوه ها و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع شوینده ها، دارو ها، مکمل ها و انواع سموم استفاده می شود.

   USE Lenghth (mm) Weight(gr)
  ۱۲
 بطری  ۲۵۰cc دوغ ونوشابه و۶۰٫ccدارویی   ۱۳
بطری ۲۵۰ccدوغ و نوشابه   ۱۴
 بطری  ۲۵۰ccدوغ ونوشابه  ۱۴/۵
بطری ۳۰۰ccدوغ ونوشابه  ۱۵
 بطری ۳۰۰ ccدوغ ونوشابه   ۱۶
 بطری ۵۰۰الکل و ژل آتش زا       ۸۰     ۱۷
 بطری ۵۰۰cc آبمیوه و الکل   ۱۸
 بطری ۵۰۰ cc آبلیمو و۳۰۰cc       ۱۰۰   ۱۹
بطری ۳۰۰cc نوشابه      ۱۰۰   ۲۱
بطری ۵۰۰cc    ۲۲
   ۲۳
  ۲۶
۲۶/۵
    ۱۰۰ ۲۷
   ۲۸
  ۳۱