: English

انواع بطری پت

بطری ادویه

شرکت پارس پت انواع بطری ادویه را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. بطری ادویه از جمله پر استفاده ترین بطری پت های موجود در بازار میباشد. این بطری ها در دهانه های مختلف تولید می شوند. مثل بطری دهغانه ۲۸، بطری دهانه ۳۰، بطری دهانه ۴۰ و… . بطری ادویه های شرکت پارس پت از بهترین مواد تولیدی و با استفاده از به روز ترین دستگاه های تولیدی ساخته و پرداخته می شوند. این نوع بطری ها در انواع مختلف مثل بطری نمک پاش، بطری فلفل، بطری ادویه کاری، بطری انواع گیاهان معطر مثل بطری زنجبیل، بطری آویشن و دیگر بطری های ادویه ارائه می گردند. از نکات قابل توجه در تولید بطری ادویه توسط شرکت پارس پت میتوان به خط تولید تمام اتوماتیک و بدون دخالت انسان و هیچ گونه تماس با دست اشاره کرد. از همین رو بطری ادویه های شرکت پارس پت به صورت کاملا بهداشتی و استرلیزه وارد بازار شده و از این بابت توانسته ایم رضایت مشتریان عزیز تولید کننده ادویه را جلب کنیم.

برای راحتی شما مشتریان عزیز، مجموعه پارس پت بر آن شده است تا نکات مهم انتخاب بطری ادویه را برای شما  عزیزان شرح دهد.

یکی از مهم ترین نکات انتخاب بطری پت برای استفاده بطری ادویه اندازه دهانه بطری است. بسته به نوع ادویه ای که ارائه می دهید و بسته به دانه درشت بودن ادویه مورد نظر و یا دانه ریز بودن آن میتوانید دهانه خاص خود را انتخاب کنید. دهانه های موجود درب ادیه از دهانه ۲۴ گرفته تا دهانه ۲۸ و دهانه ۳۰ و دهانه ۴۰ می باشد.

از دیگر نکات مهم انتخاب بطری ادویه انتخاب درب بطری ادیویه می باشد. درب بطری پت انواع مختلفی دارد. مخصوصا درب بطری ادویه. درب های بطری ادویه برحسب نیاز شما به انواع مختلف تقسیم می شود. که همگی دارای منافذ و سوراخ هایی با اندازه های متنوع می باشند. شما مشتری عزیز با توجه به انتخاب سایز دهانه و بر حسب نیاز خود می توانید انواع درب بطری را انتخاب و سفارش دهید.
نکته دیگر در انتخاب بطری ادویه حجم بطری می باشد که معمولا مشتریها و تولید کنندگان ادویه بطری های با حجم های متفاوت را انتخاب کرده تا مصرفکنندگان ادویه ها بتوانند انتخاب های متنوع تری بر حسب نیاز خود داشته باشند

پارس پت در شبکه های اجتماعی

درخواست محصولات